Ve výstavním kruhu se cítí moc dobře. Nikdo by nehádal, že ještě včera byla až po uši zablácená, jak chytala na zahradě myši a poslední semínka z bodláků jsme z ní vytahovali ještě za jízdy autem. Hrdě si to odkráší a odkluše. Hlavu nahoře a očima mě něustále pozoruje. Reaguje na každý povel.
Musíme se pochlubit. Při žádné výstavě, na které jsme dosud byli, neskončila Issinka v kruhu nikdy druhá. Vždy dostala CAJC nebo CAC, CACIB.

Takže se můžeme pochlubit těmito tituly:
Český junioršampion
Český šampion
Interšampion

Copyright © 12/2007 autor          web 001
FOX
Hned jakmile to bylo možné, vzali jsme Issinku na výstavu psů. Zprvu se jen tak podívat a nasát atmosféru. Chtěli jsme, aby viděla hodně psů najednou, slyšela ten neustálý štěkot a pro-
šla  se po výstavním koberci. Bylo to určitě dobře. Issinka byla poprvé vykulená. Očuchávala
pejsky a když šel nějaký obr vedle ní - dávala dolů ocásek.
Potom jsme doma začali trénovat česání. A tady jsme zjistili, že Issinka má výstavy a parádění v genech. Hrozně ji baví, když ji češeme. Různě se nastavuje a potom se přede námi producíruje jako modelka. Až se jí musíme smát. Dokonce mám pocit, že se chodí tajně prohlížet do zrcadla.

Přehled soutěží
zde
       Zlatý šotek
chovná stanice malého oranžového špice
Na výstavy jsme si pořídili "výstavní stoleček" Je to taková skládačka - dvě lavičky a stůl, dohromady se to složí na docela malý kufřík. Issinka to považuje úplně za svůj majetek.
Jakmile přijedeme na výstavu, vyskočí si na stoleček a začne pózovat. Packu přes packu,
hlavu hrdě vztyčenou, ocásek přes celá záda. Kdyby šla kolem brazilská fila a Issince by se zdálo, že jde nepřiměřeně blízko jejímu výstavnímu trůnu … asi by ji zakousla.  Takhle aspoň vytvoří takový zvláštní škleb ….